Razumevanje šire slike, fokus, agilnost i predanost ključ su uspešnog rešavanja svakog izazova, a u Milenijum osiguranju zapošljavamo ljude upravo s takvim osobinama. Kako bismo unapredili praksu i pojačali naš tim, tražimo osobu na poziciji:

REFERENT ZA PRIJAVU ŠTETA

Broj izvršilaca: 1
Beograd

Opšti uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru

Opis poslova koje će obavljati:

  • Prijava svih vrsta šteta
  • Prijem, skeniranje i evidencija dokumentacije
  • Komunikacija i rad sa klijentima i oštećenima i davanje potrebnih informacija
  • Koordinacija i saradnja sa proceniteljima, likvidatorima i ostalim zaposlenima u Sektoru
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebna znanja i veštine:

  • Poznavanje rada na računaru MS Office
  • Dobre interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
  • Sklonost ka timskom radu
  • Želja i sposobnost za učenje, istraživanje i usavršavanje

Nudimo:

  • Odličnu radnu atmosferu
  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Pošaljite Vaš CV elektronskim putem, sa naznakom “Za konkurs – Referent za prijavu šteta”.

Oglas je otvoren do popune ili najkasnije do 11.10.2018.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.

Razumevanje šire slike, fokus, agilnost i predanost ključ su uspešnog rešavanja svakog izazova, a u Milenijum osiguranju zapošljavamo ljude upravo s takvim osobinama.

Kako bismo unapredili praksu i pojačali naš tim, tražimo osobu na poziciji:

LIKVIDATOR ŠTETA NA MOTORNIM VOZILIMA

Beograd

  • Završen mašinski ili saobraćajni fakultet
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno je radno iskustvo na poslovima osiguranja

  • Utvrđivanje osiguravajuće obaveze
  • Obračun i likvidacija štete
  • Izrada rešenja, vansudskih poravnanja i naloga za isplatu
  • Komunikacija sa klijentima i oštećenima
  • Poslovi vezani za prigovore klijenata/osiguranika
  • Saradnja sa Komisijama Društva

  • Poznavanje rada u aplikacijama Audatex/Eurotax
  • Poznavanje motornih vozila i sistema motornih vozila
  • Dobre analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
  • Sklonost ka timskom radu i organizacione veštine

Nudimo:

Pošaljite vaš CV elektronskim putem, sa naznakom “Za konkurs – Likvidator šteta”.

Kako bismo unapredili praksu i pojačali naš tim u Sektoru prodaje, tražimo:

SAVETNIKE PRODAJE ZA NEŽIVOTNO OSIGURANJE

U sledećim gradovima: Beograd, Sombor, Apatin, Kanjiža, Horgoš, Senta, Čoka, Bečej, Kikinda, Vrbas, Kula, Niš, Zaječar, Kruševac, Leskovac, Vranje, Paraćin, Ćuprija, Novi Sad, Bačka Palanka, Ruma, Sremska Mitrovica, Zrenjanin, Pančevo, Šabac, Vršac, Loznica, Kragujevac, Smederevo, Jagodina, Kraljevo, Čačak, Gornji Milanovac, Požega, Užice, Novi Pazar, Valjevo i Bačka Topola, Ivanjica, Arilje, Požega, Prijepolje, Nova Varoš, Priboj, Bajina Bašta, Subotica

Vaše dužnosti biće sledeće:

  • Uspostavljanje poslovnih kontakata sa klijentima
  • Ostvarivanje zadatog plana prodaje neživotnog osiguranja
  • Prikupljanje potrebne dokumentacije i zaključivanje ugovora o osiguranju
  • Praćenje naplate po prodatim polisama
  • Aktivno sudelovanje u edukacijama
  • Izveštavanje prema nadređenima

Vi ste pravi kandidat za nas ako ispunjavate sledeće uslove:

  • Imate SSS i minimalno jednu godinu radnog staža
  • Uživate u prodaji i poslovnom pregovaranju
  • Kreativni ste, komunikativni i fleksibilni
  • Ambiciozni i motivisani da učite i napredujete u karijeri
  • Aktivno koristite računar (MS Office, internet)

Nudimo Vam:

  • Radni odnos u uspešnom osiguravajućem društvu
  • Fiksna primanja i mogućnost dodatne zarade vezane za rezultate rada
  • Sticanje novih znanja i veština uz kontinuiranu obuku
  • Napredovanje u karijeri

Pošaljite vaš CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 11.10.2018.

Na vrh